Září 2013

watches

30. září 2013 v 15:01 fashion
poslední dobou jsou hoodně v módě klasické zlaté hodinky. nevím, jak vám, ale mně naprosto učarovaly. kdybych mohla (a měla keš), měla bych jich doma stovky, haha...dají se nosit téměř ke všemu, poslouží jako šperk a jsou velmi užitečné.
nosíte je?
Lovefashion

It’s a dangerous business, going out of your door...

27. září 2013 v 19:06 diary
Sky
zdravím.
ach, jak naivně jsem si myslela, že dneska dodržím v rámci možností zdravý jídelníček.
přijdu si domů z posilovny s dobrým pocitem a prázdným žaludkem a vlastní matka mi vrazí kůl do zad v podobě výborné a vonící jahodovo nutellové buchty. haha. why mom why?


o víkendu si hodlám pořádně odpočinout. maximálně se podívám na literaturu, kterou příští týden píšeme.
znovu sleduju od začátku PLL, koupila jsem si Padesát odstínů šedi. ehm, zatím jsem přibližně u padesáté stránky, a nic moc. myslím, že to už i já bych ten úvod napsala líp. Anastacia je tak trochu vypatlaná a Grey... haha, toho bych poznat nechtěla :D nejspíš zůstanu zase u LOTR sorry, kdo to má rád.

taky jsem si koupila nový lak na nehty od essence. sháněla jsem nějaký zlatý. vím, že essence moc dlouho nevydrží, ale jiný jsem prostě nenašla. odstín my fortune cookie se mi prostě líbil nejvíc.

we are just kids who grew up too fast

24. září 2013 v 20:22 diary
My favourite part of the song | via Tumblr
zdravím.
začala jsem opět psát. jsem na sebe hrdá. mám spoustu nápadů. napíšu ten nejdojemější příběh na světě. vždyť i já sama u toho permanentně brečím. kdyby měl někdo přebytečné kapesníčky, posílejte.
taky jsem byla znovu v posilovně. kromě mně tam nikdo nebyl, což mě sice trochu znervóznilo, ale nakonec to bylo možná líp. vždycky na sebe do zrcadel dělám šílené ksichty. všude. ve škole na záchodech obzvlášť. BFF to chápe, ostatní moc ne, no. dost divně se po nás pak koukají :))

měla bych se učit němčinu, místo toho koukám na fotbal a zevlím na netu. jsem příšerná osoba.

autumn wishlist

22. září 2013 v 19:13 fashion
The neighbourhood
přiznávám se, že podzimní počasí docela miluju. možná se mnou teď nebudete souhlasit. jasně, všichni by chtěli léto. ale já prostě miluju podzimní módu. zachumlat se do teplého svetru, kolem krku obmotat obrovskou šálu, na nohy skárné podzimní botky a hurá do ulic. všera jsem se byla dívat v nějakých obchodech a musím říct, že zatím se nijak extra nevytáhly. snad se to ještě zlepší. no, každopádně, něco se najít dá, když víte, kde hledat :)

i want to live in my dream.

21. září 2013 v 21:29 diary

birdszdravím. :)
dneska mě už po ránu překvapilo, jaká je zima. ano, sice už začíná podzim, ale takový skok ze dne na den jsem nečekala. taťka dokonce už i na chvilku zatopil. a prej že se otužuje, haha.
dopoledne jsem se jen tak povalovala, koukala na PLL a cpala se mléčnou rýží. ňam.
později jsme jeli s tátou na hokej. no, co vám budu povídat, hoši hráli jako ponocní, bolely mě z toho oči :D
předtím jsem se ještě stihla stavit v pár obchodech. konkrétně v Gatu jsem si koupila úžasný tygrovaný svetřík. je z takového hrozně příjemného materiálu, nedokážu ho přestat ochmatávat :D. chtěla jsem ještě džíny, ale neměli moji velikost. a zrovna se mi tak líbily.
teď si tu koukám na fotbal a leju do sebe kafe. další noc beze spánku, amazing.

zítra mě čeká nekonečné učení na test z ekonomiky. jak já tenhle předmět nemám ráda. hned po matice druhý nejhorší... ale musím zatnout zuby a prostě se to nějak našrotit, no...

konečně se musím vrátit ke psaní. mám napsanou 200 stránkouvou povídku nebo jak to nazvat.
chtěla bych to doopravovat tak, aby to bylo publikovatelné, ale to nejspíš ještě potrvá, jelikož jsem příšerný perfekcionista. možná sem budu přidávat jen krátké úryvky, uvidíme.

zatím se mějte. dobrou noc.

V.

We all have story to tell

20. září 2013 v 18:21 | V.
Space Bound | via Tumblr
zdravím. po asi půl roce pauzy jsem se rozhodla, že se sem, na tento blog vrátím. začalo mi to psaní nějak chybět. :)
někteří si na mně možná pamatujete, někteří ne. :)
tak se pro začátek alespoň představím formou řetětzáku.

1. KOLIK JE HODIN ???
18:02
2. JAK ZNÍ TVÉ JMÉNO PODLE RODNÉHO LISTU ???
Veronika
3. PŘEZDÍVKY ???
nemám přezdívky
5. KTERÝ DEN DOSTANEŠ SVŮJ DALŠÍ NAROZENINOVÝ DORT ???
myslím, že to bude zrovna středa :)